Logo Logo


K O M U N I K A T Y


Home > Zagranica > Rumunia

509

Renówka na linii 43B. Dość popularny w Klużu Renault w barwach zielono-niebieskich, w takich najczęściej występuje tu komunikacja miejska ale jest sporo odstępstw od tej reguły.

Rate this file (No vote yet)
File information
Filename:Cluj-Napoca_5BStrada_Primaverii5D__05.jpg
Album name:Vilcinescu / Rumunia
Keywords:509 / 43B / Rumunia / ClujNapoca / StradaPrimaverii
Data:29.04.2013
Miejsce:Strada Primaverii, Cluj Napoca, Rumunia
Filesize:550 KiB
Date added:May 06, 2013
Dimensions:900 x 600 pixels
Displayed:527 times
URL:http://omni-bus.eu/podroze/displayimage.php?pid=3666
Favorites:Add to Favorites

Comment 1 to 2 of 2
Page: 1

Guest_blinski   [May 07, 2013 at 06:52 PM]
Ciekawe zdjęcia. Widzę, że w Rumunii przestrzeń publiczna cierpi na podobne bolączki co w Polsce - mało zadbana (ale nie tragiczna) infrastruktura drogowa, samochody losowo powtykane gdzie dało isę zaparkować, blokowa pasteloza. Jedyna zauważalna różnica na korzyść dla naszego krajobrazu miejskiego to brak tej azjatycko wygladającej plątaniny przewodów wysokiego napięcia.
Vilcinescu   [May 08, 2013 at 11:15 AM]
Tych kabli na szczęście jest coraz mniej (zwłaszcza w Bukareszcie się poprawiło) ale jeszcze jak widać na zdjęciu. Inne są też bloki z epoki "kamunizma", jako, że panował tam wtedy "styl Ceausesu" czyli próba łączenia betonu z czymś a la okołoludowa postmoderna. Dla nas wygląda to chyba lepiej niz nasze typowe blokowiska, oni uważają dokładnie odwrotnie. Poza tym jest tak jak pisałem wcześniej - fajny kraj i mili ludzie.

Comment 1 to 2 of 2
Page: 1

Add your comment 
Name Comment
Confirmation 
Laughing :lol: Razz :-P Very Happy :-D Smile :-) Neutral :-| Sad :-( Crying or Very sad :cry: Cool 8-) Surprised :-o Confused :-? Embarrassed :oops: Shocked :shock: Mad :-x Rolling Eyes :roll: Wink ;-) Idea :idea: Exclamation :!: Question :?: