K O M U N I K A T Y






Strona główna > MZA R-11 Kleszczowa (ob. R-2) > Solarisy U18 z R-11

Share on Facebook

5223

Kolejna ulica z której znika, z dniem 07.01.2019, regularny ruch autobusów komunikacji miejskiej.

Infomacje o pliku
LINK DO ZDJĘCIA:http://omni-bus.eu/omnigaleria/displayimage.php?pid=18571
Nazwa pliku:DSC_1539.JPG
Nazwa albumu:solaris8315 / Solarisy U18 z R-11
Słowa kluczowe:SU18 / 5223 / 189 / Przybyszewskiego
Data:05.01.2019
Miejsce:Warszawa, ulica Przybyszewskiego
Numer pojazdu:5223
Numer brygady/linii:184
Wielkość pliku:1051 KiB
Data dodania:05, Styczeń 2019
Wymiary:1200 x 800 pikseli
Wyświetleń:675 razy
Ulubione:Dodaj do ulubionych

Komentarz 1 do 11 z 11
Strona: 1

~oko   [05, Styczeń 2019 at 06:26 PM]
Czy to dobrze? Dlaczego tak? Nic tam nie zostawiono? Pamiętam że gdy jeździłem sobie na giełdę elektroniczną na Wolumen w latach 80-tych, to się jechało tą Przybyszewskiego i bardzo mi się to podobało, bo to klimatyczna uliczka a i wozy wtedy były ciekawe.
solaris8315   [05, Styczeń 2019 at 06:46 PM]
Wszystkie linie teraz będą dwukierunkowo kursować al. Reymonta.
~sd   [05, Styczeń 2019 at 06:53 PM]
Zmiana do kitu. Najlepiej wszystko likwidować linie autobusowe. Jak przyszło metro to jest totalny bałagan.
solaris8315   [05, Styczeń 2019 at 06:56 PM]
To co po w ogóle metro było budować...
~Edek   [05, Styczeń 2019 at 08:14 PM]
Metro to słowo-wytrych uzasadniające likwidację linii autobusowych. Najlepszym przykładem jest Górny Mokotów, skąd wycofano mnóstwo linii, nie tylko dublujących się z metrem.
lenka   [05, Styczeń 2019 at 08:55 PM]
Uliczka faktycznie klimatyczna, zgodzę się z Oko, Okiem Nabijam się . W wakacje kilkakrotnie obsługiwałem linię 303 i faktycznie klimat jest fajowy, jednocześnie zastanawiałem się czemu ZTM nie puszcza zarówno 184, jak i 303 dwukierunkowo przez Reymonta.
~S12   [05, Styczeń 2019 at 09:43 PM]
W ramach puszczania autobusów klimatycznymi uliczkami proponuję na pocżatek puścić 180 Agrykolą.
prosper5250   [05, Styczeń 2019 at 11:17 PM]
BusDziennik za kółkiem Pytanie
~usn   [05, Styczeń 2019 at 11:47 PM]
Czy powyższa ulica przypadkiem nie dostanie tzw. tempa 30 jak Oczapowskiego i wspomniany Wolumen i nie zostanie zaślepiona lub zmarginalizowana do jednokierunkowego wjazdu/wyjazdu? Przewracanie oczami
solaris8315   [06, Styczeń 2019 at 07:31 AM]
@prosper5250. Nie, to nie BusDziennik za kółkiem. On to miał dzień wcześniej w zm. B.
fraktal   [06, Styczeń 2019 at 08:21 AM]
Wiedziałem, że prędzej zlikwidują tam autobusy niż wymienią tę starą wiatę. Nabijam się A nawierzchnia tej ulicy jest w coraz gorszym stanie, zapewne także od jeżdżących tam autobusów, poza tym autobusy mają często trudności, żeby minąć jakiś duży pojazd z przeciwka. Obstawiam, że teraz dopuszczą parkowanie po obu stronach jezdni na całej długości.

Komentarz 1 do 11 z 11
Strona: 1

Dodaj swój komentarz 
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?:
stat4u