K O M U N I K A T Y






Strona główna > Arriva > Arriva/Otokar Vectio C

Share on Facebook

9073

Otokary Arrivy zgrupowane na zajezdni PKS Grodzisk Maz. przy ul. Klementowickiej, gdzie będzie ich baza.
Dla mnie to taki turecki Libero, chyba nawet od nas się inspirowali, bo przód podobny, a tył do Jelcza Mastero.
fot. lenka

Infomacje o pliku
LINK DO ZDJĘCIA:http://omni-bus.eu/omnigaleria/displayimage.php?pid=18562
Nazwa pliku:Resized_20181217_094141_8581.jpg
Nazwa albumu:solaris8315 / Arriva/Otokar Vectio C
Słowa kluczowe:VectioC / Klementowicka
Data:18.12.2018
Miejsce:Warszawa, zajezdnia Klementowicka
Numer pojazdu:9073
Wielkość pliku:357 KiB
Data dodania:18, Grudzień 2018
Wymiary:900 x 600 pikseli
Wyświetleń:1349 razy
Ulubione:Dodaj do ulubionych

Komentarz 1 do 23 z 23
Strona: 1

~zxcvbnm   [18, Grudzień 2018 at 11:36 PM]
Tył i bok git, ale przód mógłby od Kenta. Mimo wszystko i tak wyglądają korzystnie w porównaniu z szarą wersją na targach i tymi z Malty.
~Solaris4ever   [19, Grudzień 2018 at 11:13 AM]
Już mi się ich koncepcja nie podoba. W Warszawie takie krótkie autobusy nie powinny mieć miejsca
~Adrian   [19, Grudzień 2018 at 12:49 PM]
A na jakich liniach będą jeżdziły te Otokary.
~Adrian   [19, Grudzień 2018 at 12:59 PM]
Najlepiej żeby jeżdziły też na 227 bo chciałbym sie tym Otokarem przejechać.
CafeKaskada   [19, Grudzień 2018 at 03:18 PM]
A co to za Scania z tyłu, po prawej? Trzymają jakąś, czy to do KM Ząbki? A Otokarów nie mogę się doczekać, wczoraj widziałem 9061 na Radzymińskiej, w kierunku Marek.
~Jakub   [19, Grudzień 2018 at 04:20 PM]
Otokary wyjadą na 119, 152 (w weekendy), 211 (bez kursów skróconych) i 262. Od poniedziałku na 334, a od wtorku na 227.
~R3   [19, Grudzień 2018 at 04:24 PM]
Arriva ma teraz dwie zajezdnia? Jedno u Michalczewskiego, druga w PKS? ZTM się na to zgadza?
prosper5250   [19, Grudzień 2018 at 04:59 PM]
A czemu nie? W ten sam sposób wynajmują infrę na Klemie jak i na Płochocińskiej.
~Z_perspektywy_sedesu   [19, Grudzień 2018 at 05:01 PM]
Śmieszne pudełka. Ciekawe, jak sobie poradzą. Gorsze od Libero/Sancity 09LE chyba nie będą.
prosper5250   [19, Grudzień 2018 at 07:04 PM]
Nie będą. Ale tylko dlatego bo to Libero/Sancity najgorsze jest.
~Ashir   [19, Grudzień 2018 at 09:17 PM]
@Jakub - Otokary na 334 będą mogły wyjechać dopiero 27 grudnia, bo po drodze są święta, a linia kursuje tylko w DP. Puszczać oczko
~Arriva359   [20, Grudzień 2018 at 12:22 AM]
Nie dostajemy 227, tylko 133 tak dla sprostowania. Nie wiem, skąd wytrzaśnięto tego newsa o 227, gdyż to wielkie nieporozumienie. Przez które teraz połowa osób jest zdezinformowana. Dostajemy całe 133 i tam nas uczą trasy.
~R 1 8511   [20, Grudzień 2018 at 12:46 AM]
na 227 za małe
~Ashir   [20, Grudzień 2018 at 03:27 PM]
@Arriva359 - A jednak ZTM potwierdza, że Arriva na początek dostanie do obsługi: 119, 152, 211, 227, 262 i 334. Puszczać oczko
~PePe   [21, Grudzień 2018 at 10:13 AM]
najeździłem sie takimi na Malcie i nie bojcie sie - spoko dają radę a nie są tam oszczędzane hehe Nabijam się a wręcz są eksploatowane na granicy katowania. Żyją nawet te sztuki które jeszcze kupiła Arriva i zbankrutowała, więc ich serwis przez jakiś czas praktycznie nie istniał
~Rakso   [21, Grudzień 2018 at 09:40 PM]
Skąd taki zakres numeracji? Dlaczego (od Michalczewskiego) odeszło się od początku obranej numeracji 9600/9601 i 9000/9001?
3872   [22, Grudzień 2018 at 01:06 AM]
Na pewno są solidniejsze od naszej rodzimej produkcji. Cool
lenka   [22, Grudzień 2018 at 05:29 AM]
@3872. Tu bym polemizował Uśmiech . Miałem przyjemność już takim pojeździć i wrażenia niezbyt ciekawe. Będzie sporo chorób wieku młodzieńczej, ale pewnych wad nie da się w nich wyeliminować Pomysł
~O tak   [22, Grudzień 2018 at 12:07 PM]
Tak, oni się tak samo na nas wzorowali, jak inżynierzy Renault na Beskidzie, czyli wcale...
~Tomek   [22, Grudzień 2018 at 04:35 PM]
Przejechałem się tym cudem techniki na 262 i tak, oni tam naprawdę umieścili 7 miejsc z niskiej podłogi!
~Tomasz   [22, Grudzień 2018 at 07:01 PM]
227 w DP to będzie w całości obsługiwała Arriva tymi Otokarami
~P   [23, Grudzień 2018 at 02:17 AM]
@Rakso: mniejsze kontrakty dostają numerację z końca serii.
~Adrian213   [25, Grudzień 2018 at 03:07 PM]
Czy ta prawda że otokary znikną z 227 od 2 stycznia.

Komentarz 1 do 23 z 23
Strona: 1

Dodaj swój komentarz 
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?:
stat4u