K O M U N I K A T Y






Strona główna > MOBILIS > Mobilis/Mercedes Conecto G

Share on Facebook

9839

Mercedes Conecto G, prod. 2016

Dziś pierwszy dzień nowego kontraktu na przegubowce z Mobilisu. Linią zdominowaną przez nowe Mercedesy jest 127. Wozy nieco różnią się od swoich starszych braci z zajezdni Kleszczowa, ale o tym później.

Infomacje o pliku
LINK DO ZDJĘCIA:http://omni-bus.eu/omnigaleria/displayimage.php?pid=17059
Nazwa pliku:IMG_0582.jpg
Nazwa albumu:Matrix2441 / Mobilis/Mercedes Conecto G
Słowa kluczowe:ConectoG / 9839 / 127 / AlejeJerozolimskie / MDeb2016
Data:9.08.2016
Miejsce:Aleje Jerozolimskie
Numer pojazdu:9839
Numer brygady/linii:6/127
Wielkość pliku:744 KiB
Data dodania:09, Sierpień 2016
Wymiary:1024 x 683 pikseli
Wyświetleń:1491 razy
Ulubione:Dodaj do ulubionych

Komentarz 1 do 10 z 10
Strona: 1

prosper5250   [09, Sierpień 2016 at 01:58 PM]
Midiki od Moba też już śmigają, np. 9218 na 177. BTW - czemu taką krzywdę wyrządzono tym wozom w kwestii umieszczenia bocznych "pixeli"?
Matrix2441   [09, Sierpień 2016 at 02:01 PM]
Zaraz i je wrzucę. Puszczać oczko
SU8.9   [09, Sierpień 2016 at 02:05 PM]
Pan Knapik, jak skrzeczał, tak skrzeczy w nowych Merciach. Poza tym na 708 zewnętrzne wyswietlacze wyświetlają "708 ETRO MŁOCINY " (w środku było dobrze).
Dr_Evilo   [09, Sierpień 2016 at 02:21 PM]
Widać na tym zdjęciu, że na 1 członie wyświetlacz boczny jest nad szybą, a w 2 członie "w szybie". A jak jest z wewnętrznymi tablicami bocznymi?
Nowaczek   [09, Sierpień 2016 at 02:23 PM]
W pierwszym członie jest na szybie bezpośrednio przed drugimi drzwiami, natomiast w drugim członie jest tam gdzie w Conecto z MZA
kacper120lol   [09, Sierpień 2016 at 06:30 PM]
Według mnie wszystko było by ładnie gdyby nie te szpetne, godne pogardy numery boczne Zły
Piotr872   [09, Sierpień 2016 at 07:50 PM]
Niestety zdominowały także 503...
3872   [09, Sierpień 2016 at 09:43 PM]
Tutaj akurat czcionka wygląda przyzwoicie. Za to gdy pojawiają się cyfry 1, 2, 4, 5 szału nie ma. :bad:
Jednak powrót po wielu latach do 13-sto centymetrowych cyfr moim skromnym zdaniem jest jak najbardziej właściwy. :good:
ZTM-ie: dlaczego kurczowo trzymacie się ascetycznych czcionek Adriana? Nie można było naszych projektantów poprosić? Zdolnych wszak mamy artystów psia krew!!! Bardzo zły
Matrix2441   [10, Sierpień 2016 at 08:44 AM]
Cyferki numeru bocznego jak dla mnie są za małe. Odejście od tradycji, jeśli chodzi o krój i wielkość cyfr numeru bocznego, moim zdaniem na duuuży minus. A dziś jeden z nowych Mercedesów zaliczył niezłą kolizję na Wiatraku. Przewracanie oczami
raffi   [10, Sierpień 2016 at 09:15 AM]
No właśnie, piwerwszy dzień, pierwszy szczyt umowy, a Mobilis juz spotkał się z tramwajem i dość solidnie oberwał. Nie jest to chyba najlepsze rozpoczęcie umowy.

Komentarz 1 do 10 z 10
Strona: 1

Dodaj swój komentarz 
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?:
stat4u